11 04 2023

Piejūras kempings aicina darbā administratoru (-i)

Daudznozaru uzņēmums pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” piedāvā darbu administratoram (-ei) Ventspils Piejūras kempingā.

Prasības:

  • Labas prasmes darbā ar datoru, informācijas un komunikācijas tehnoloģijām;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas. Krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Labas komunikāciju spējas, pozitīva attieksme pret klientiem, kolēģiem.

Pienākumi:

  • Nodrošināt Piejūras kempinga pakalpojumu sniegšanu.

Piedāvājam:

  • Sociālās garantijas;
  • Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu;
  • Darbu vasaras sezonā;
  • Maiņu darbu;
  • Darba samaksu – valstī noteikto minimālās stundas tarifa likmi.

CV ar norādi “administrators” lūdzam sūtīt līdz 2023. gada 24. aprīlim uz e-pastu camping@ventspils vai iesniegt Vasarnīcu ielā 56, Ventspilī.

Lai saņemtu papildus informāciju, aicinām vērsties Piejūras kempingā, zvanot pa tālr. 63627925 vai rakstot e-pastā camping@ventspils.lv

[top]